Navigation Menu+

Kurs fotografii w Poznaniu

Opublikowane w Sty 15, 2019 przez w Zdrowie | 0 komentarzy

kurs fotografczny poznań

Kurs fotografii może w znaczący sposób zmienić nasze życie. Jeśli od dłuższego czasu zajmujemy się fotografią amatorsko i mamy wrażenie, że jesteśmy dobrzy w tym, co robimy, warto skonfrontować te wyobrażenia z opinią innych osób. Ważne, żeby te „inne osoby” miały wiedzę i umiejętności znacznie przewyższające nasze. Kurs fotografii w Poznaniu organizowany pod szyldem Wielkopolskiej Akademii Nikona może znacznie poszerzyć nasze horyzonty. Wielkopolska solidność znajduje swoje ujście także podczas zajęć warsztatowych i szkoleń, które przygotowywane są z myślą o amatorach i profesjonalistach.

Kurs fotografii w Poznaniu przeznaczony jest dla osób, które na co dzień z pasją testują lustrzanki i z chęcią wypróbują zaawansowany technologicznie sprzęt, jak i o tych, których marzeniem jest praca z bezlusterkowcami i wykorzystanie ich niesamowitych możliwości.

kurs fotograficzny w poznaniu

Nic nie dzieje się przypadkiem…

Teoria i praktyka przeplatają się na warsztatach fotograficznych w taki sposób, że strona artystyczna i strona techniczna bycia mistrzem obiektywu zaczynają ze sobą współgrać. Doskonałe zdjęcia naprawdę rzadko są efektem przypadkowego spustu migawki. W znamienitej większości to efekt świadomego wykreowania kadru – i to zarówno w przypadku fotografii portretowej, obiektowej, jak i przyrodniczej. Udział w kursie fotograficznym może otworzyć nam oczy na nieznane dotąd aspekty robienia udanych zdjęć i choć byliśmy pewni, że osiągnęliśmy już całkiem wysoki poziom wiedzy i umiejętności, może się nagle okazać, że jeszcze długa droga przed nami…

kurs fotografii poznań

Dobry kurs fotograficzny

Kurs fotografii w Poznaniu to mistrzowskie warsztaty fotograficzne. Prowadzący to nie tylko mistrzowie w swoim fachu, ale przede wszystkim pasjonaci, wielbiciele konkretnych modeli aparatów czy technik fotograficznych, ludzie nietuzinkowi i chętni do dzielenia się swoją wiedzą. Kurs Masterclass to nie tylko czas nauki i doskonalenia, ale przede wszystkim czas na poznawanie nietuzinkowych osobowości, ludzi, dla których obiektyw aparatu jest czymś więcej niż tylko sprzętem umożliwiającym robienie zdjęć – to narzędzie do realizacji marzeń, planów artystycznych oraz dające szanse na pokazanie świata widzianego na swój własny sposób.

Kurs fotografii w Poznaniu w ramach Wielkopolskiej Akademii Nikona to naprawdę dobry pomysł!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *