Navigation Menu+

Kolorowe buty ślubne

Opublikowane w Paź 30, 2018 przez w Moda | 0 komentarzy

kolorowe buty do ślubu

Coraz częściej ślubne kreacje wymykają się konwenansom i łamią dress code ustanowiony w ramach tradycji dla poszczególnych obrządków wyznaniowych. Pierwszym elementem stroju ślubnego, przy pomocy którego chętnie manifestujemy swoje podejście do mody są buty. Kolorowe buty ślubne już dano przestały być postrzegane jako niestosowne. Świadczą za to o wyobraźni i niekonwencjonalnym podejściu młodych, zwłaszcza panny młodej, do konwencji właśnie. O ile biała suknia trzyma się mocno, o tyle spod niej coraz częściej wystają czerwone lub srebrne szpilki, a nawet trampki.

Wygodne, kolorowe, nieszablonowe

Największe domy mody ślubnej mają w swojej ofercie buty we wszystkich kolorach tęczy, a młodzi ludzie chętnie rezygnują ze śmiertelnej powagi stroju na rzecz wyrafinowanych eksperymentów estetycznych.

kolorowe buty ślubne

Kontrapunkt dla stylizacji

Kolorowe buty ślubne to przede wszystkim kontrapunkt dla całej stylizacji. Biała strojna suknia wystarczająco podkreśla uroczysty charakter wydarzenia jakim jest ślub kościelny. Kolorowe buty przypominają, że wkraczamy na nową drogę życia, a nie na autostradę do piekła i chcemy się także dobrze bawić.

W butach ślubnych najważniejsza jest ich wygoda. Łatwo sobie wyobrazić, co musi przeżywać panna młoda, na co dzień trzymająca się z daleka od szpilek, zmuszona do występowania na własnym ślubie w może i pięknych, ale niewygodnych butach. Po co komu takie tortury? Nie ma przepisu nakazującego ubieranie na własny ślub wysokich obcasów, młodzieżowe trampki są wystarczająco dobre, by wejść na nową drogę życia pewnym krokiem.

buty do ślubu

A przecież oprócz symbolicznego „wejścia na drogę” czeka nas jeszcze wiele godzin tańców i uwijania się między gośćmi. Ślub i wesele nie mogą więc stać się męczarnią. Kolorowe i wygodne buty do ślubu to gwarancja, że najważniejszy dzień naszego życia spędzimy komfortowo i w radosnym nastroju.

Pomyślcie ile frajdy dadzą wam oglądane po latach zdjęcia ze ślubu, kiedy będziecie mogły swoim wnukom pokazać babcię w bieli i trampkach! Niech sobie nie myślą, że człowiek rodzi się poważny – dystans do konwencjonalnych kreacji i przełamywanie ich kontrastowymi detalami to prawdziwa sztuka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *