Navigation Menu+

Imprezy i przyjęcia okolicznościowe latem

Opublikowane w Cze 27, 2019 przez w Czas wolny | 0 komentarzy

przyjęcie

Uroczystości rodzinne oraz imprezy okolicznościowe wymagają wynajęcia stosownej sali, która pomieści wszystkich gości. Ważne, żeby można było w niej swobodnie ustawić stoły w atrakcyjną dla imprezowiczów konfigurację, a w przypadku imprez połączonych z tańcem (np.wesela) zaaranżować parkiet. W ogóle aranżacja przestrzeni wydaje się w przypadku uroczystości rodzinnych, wesel czy chrzcin sprawą kluczową.

Organizacja imprez okolicznościowych może być kłopotliwa, gdy w grę wchodzi duża grupa gości. Hotel albo Dom Weselny przystosowany jest do podejmowania grup nawet dwustuosobowych. Dysponujemy dużym parkingiem oraz nie mniejszą salą bankietową. Sala restauracyjna przystosowana jest do jednoczesnej obsługi ponad stu osób.

Dlatego jeśli ktoś mówi wam, że latem dużą imprezę najlepiej zrobić we własnym ogrodzie – nie słuchajcie go. I przygotowanie, i sprzątanie są tak uciążliwe, że lepie powierzyć organizację wesela, chrzcin albo rodzinnego zjazdu wyspecjalizowanej firmie.

wesele

Urlop okolicznościowy na okoliczność przyjęcia okolicznościowego

Chrzest, komunia czy wesele to uroczystości rodzinne organizowane z wielkim rozmachem. Aranżacja sali zgodnie z upodobaniami klientów gwarantuje, że wszyscy goście będą się czuli komfortowo – nie onieśmieli ich powaga miejsca i sytuacji. Wyśmienite menu sprawi, że biesiada stanie się jednym z głównych punktów programu.

Przyjęcia okolicznościowe warto organizować w hotelach posiadających odpowiednią infrastrukturę, zaplecze i doświadczenie. Organizacja imprez rodzinnych i przyjęć to zadanie dla pracowników hotelu, którzy zapewnią aranżację sali, profesjonalną obsługę kelnerską oraz elastyczność w kwestii realizacji potrzeb wszystkich gości. Jeśli chcielibyśmy wszystko przygotować samodzielnie, pociągnie to za sobą ogromne koszty oraz będzie wymagać naprawdę dużo czasu – czy możemy sobie pozwolić na urlop okolicznościowy na okoliczność przyjęcia okolicznościowego?

przyjęcie weselne

Wyspecjalizowane w przygotowywaniu imprez domy weselne obsługują oczywiście nie tylko wesela, choć to one właśnie są imprezami, na których bawi się najwięcej gości. Oprócz sali jadalnej i cateringu, sali do tańca i miejsca do odpoczynku, znajdziemy tu parking dla gości oraz – coraz częściej –  pokoje hotelowe, gdyby zabawa przeciągała się długo w noc i znowu miała rozpocząć kolejnego dnia (poprawiny).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *