Navigation Menu+

Dieta sokowa – idealny letni detoks

Opublikowane w Cze 21, 2019 przez w Uroda, Zdrowie | 0 komentarzy

detoks

Pracujesz na maksymalnych obrotach? Jesteś freelancerem, wykonujesz wolny zawód i twój dzień jest nieprzewidywalny? Detoks sokowy jest właśnie dla ciebie. Zapewne nadużywasz kawy, a fast food jest twoim codziennym nawykiem. Nie zwracasz uwagi na to, co i o jakich porach jesz, dopóki organizm nie da ci znać, że coś nie gra. Nagle przestajesz się skupiać na tym, co masz do zrobienia, coraz trudniej ci wstać z łóżka, a wszyscy dokoła cię irytują. Twoje ciało domaga się detoksu. Nie zrealizujesz kolejnego projektu, nie napiszesz kolejnego tekstu, nie uda ci się sesja zdjęciowa, jeśli będziesz trwać w matni niezdrowych nawyków. Detoks sokowy pomoże ci oczyścić organizm, a kiedy poczujesz się lepiej, możesz pomyśleć o dalszym ciągu diety i radykalnej zmianie jadłospisu.

detoks sokowy

Gotowe soki detoksykujące w butelkach

Przygotowanie świeżego soku wymaga dostępu do najwyższej jakości owoców i warzyw, dodatków takich jak węgiel aktywowany czy woda kokosowa i do urządzenia miksującego. Trudno sobie wyobrazić, że w ciągu zabieganego dnia znajdziemy czas na wizytę na targu oraz pochylenie się nad kuchennym blatem w celu spreparowania detoksykującego soku. Przyrządzenie odbiegającego od zaleceń napoju mija się z celem – dieta ma sens tylko wtedy, kiedy działamy metodycznie. Dlatego właśnie stworzono gotowe soki w butelkach, które można zabrać ze sobą do torebki czy plecaka i wypić zgodnie z obranym rytmem dietetycznego detoksu. Soki nie zawierają konserwantów ani sztucznych barwników. Każda buteleczka to dokładnie dobrana receptura zawierająca komplet witamin i mikroelementów – to naturalna porcję zdrowia.

soki detoksykujące

Kuracja sokowa – detoks z głową

Aby dieta przyniosła oczekiwane rezultaty, konieczna jest systematyczność. Już sam wybór adekwatnej do naszych indywidualnych uwarunkowań diety jest trudny, ale kiedy trafimy na właściwy trop wcale nie jest łatwiej – trzeba utrzymać zalecaną podaż kalorii tak długo jak wskazują wytyczne i nie ulegać pokusom złamania zasad. Kuracja sokowa postawi Cię na nogi, a zawarta w niej potężna dawka witamin przywróci dobre samopoczucie, chęć do życia i poprawi Twoje zdrowie! Pobudzisz perystaltykę jelit i metabolizm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *