Navigation Menu+

Calperos Duo – mocne i zdrowe kości

Opublikowane w Gru 19, 2018 przez w Zdrowie | 0 komentarzy

Nasze przekonanie, że słabe i łamliwe kości to przypadłość dotycząca wyłącznie ludzi starych, głównie kobiet, jest błędne. Już po trzydziestym roku życia kościec zaczyna ulegać powolnej degradacji, odwapnieniu i staje się bardziej podatny na złamania i pęknięcia. Nie zdając sobie z tego sprawy, nie podejmujemy żadnych kroków mających na celu wzmocnienie naszych kości. Wciąż nam się wydaje, że profilaktyka to kwestia bliżej niesprecyzowanego „potem”, a kości domagają się wapnia i witaminy D3. Calperos Duo to preparat zawierający optymalną ilość obu składników. To suplement diety przeznaczony dla osób dorosłych, w celu uzupełnienia codziennej diety w wapń i witaminę D3.

Bo samo leżenie na słońcu i picie mleka nie wystarczy  – kto głosi takie teorie nie ma pojęcia, jak funkcjonuje organizm dorosłego człowieka.

calperos duo skład

Zdrowy duet

U zdrowej osoby dorosłej odwapnienie i kruchość kości to problem, a co mają powiedzieć ci z nas, którzy cierpią na choroby z autoagresji i wymagają dodatkowej suplementacji witaminy D3 – jeszcze większej, niż w przypadku ludzi zdrowych…? Tylko że osoby borykające się ze szwankującą autoimmunologią zwykle pamiętają jak ważna jest suplementacja, bo bez niej po prostu źle się czują. Osoby zdrowe nie przyjmują do wiadomości, że młodość nie wieczność…

Calperos Duo skład ma optymalny: jest źródłem wapnia (500 mg, co odpowiada 1315 mg węglanu wapnia) oraz witaminy D3 (22 μg, co odpowiada 880 j.m.). Regularne zażywanie go pomaga w utrzymaniu mocnych i zdrowych kości i zębów. Witamina D3 odpowiada w tym duecie za prawidłowe wchłanianie wapnia.

calpeos duo

Profilaktyka osteoporozy powinna być oczkiem w głowie każdej osoby dorosłej. Nie bez powodu osteoporoza nazywana jest cichym złodziejem kości. Możemy przez długie lata nie zauważyć, że z naszym kośćcem dzieje się coś złego, a pierwsze poważne złamanie okaże się początkiem całego pasma nieszczęść. Calperos Duo stosowany zgodnie z zaleceniami na ulotce abo indywidualnymi zaleceniami lekarza pomoże utrzymać kości w dobrym stanie i odsunie ryzyko niegojących się złamań i urazów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *